Dnes je čtvrtek 20.02.2020

FOTOGALERIE foto.jpg, 7 kB

ZÚČASTNILI JSME SE

Zemědělství žije

14. února proběhla v naší škole pro žáky beseda s názvem Zemědělství žije, kterou vedla lektorka Zemědělského svazu ČR. V první části besedy byla žákům promítnuta komentovaná prezentace o významu zemědělství, chovu hospodářských zvířat, pěstování hospodářských plodin a o péči o krajinu a půdu. V druhé části žáci ve skupinách poznávali hospodářská zvířata,  zemědělské stroje a semena zemědělských plodin.

Poznáváme zvířata

27. ledna se naši žáci zúčastnili výchovně vzdělávacího programu s názvem Poznáváme zvířata, který vedl pan Hořák ze záchranné stanice pro zvířata IKAROS z Pelhřimova. Během dvou vyučovacích hodin se žáci dozvěděli spoustu nových a zajímavých poznatků o zvířatech a důležitou součástí programu byla i samotná zvířatka - chameleon Jirka, činčila Borůvka, užovka Lucinka, výreček Oldíček a mnoho dalších. Program byl doplněný písničkami o zvířatech a všem se nám moc líbil.