Dnes je čtvrtek 21.01.2021

Další akce - školní rok 2020/2021

18.12.2020

Výukové programy

18. prosince se naši žáci zúčasnili výukových programů s názvem Hvězda svítí nad Betlémem a O Betlémě a betlémech, které vedl pan Josef Drlíček. Za pomocí dialogu a jednoduché dramatizace slyšeli žáci  biblický příběh o narození Ježíše z Nazareta, do kterého se zapojili vytvořením vlastní hvězdy nad Betlémem. Jedním z cílů programů je uvědomit si souvislost příběhu se současností a upevnit vzájemné vztahy ve třídním kolektivu.

04.12.2020

Vánoční tvoření

4. prosínce dostali žáci od svatého Mikuláše nadílku - balíček se sladkostmi a ovoce. Během dopoledne si vyrobili vánoční dekoraci. Tvoření pro žáky si připravila asistentka pedagoga Ing. Miroslava Valová.

Dopravní výchova

9. října se žáci 4. a 5 ročníku zúčastnili výukového programu s dopravní tématikou, který vedla  Ing. Vidláková. Během programu se žáci  pomocí prezentací a videí seznámili a zopakovali si pravidla silničního provozu pro chodce, cyklisty, povinnou výbavu na kole, používání ochranných pomůcek, nebezpečí na komunikacích. Každý žák si přinesl svou cyklistickou helmu, kterou se naučil správně nasadit a  seřídit, aby plnila svou funkci. Na tento program bude navazovat dopoledne na dopravním hřišti ve Velkém Meziříčí, kde si žáci osvojené znalosti vyzkouší v praxi.

gdpr_obr